Hydra Facial

Sağlıklı cildin kişiyi çok daha güzel gösterdiği herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Bunun sağlanabilmesi için cildin beslenmesi, onarılması ve hasarlardan korunması esastır. Hydra Facial, tüm cilt tiplerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak ve daha sağlıklı bir cilt oluşturmak üzere geliştirilmiş bir antiaging bakım sistemidir.

Dermabrazyon yöntemi ile cildi derinlemesine temizleme, besleme, nemlendirme, yenileme, soyma, antioksidan koruma ve akne tedavisinin kombine edildiği bu sistem tüm dünyada kullanılmaktadır.

Vortex adında özel bir teknolojinin kullanıldığı Hydra Facial, basınçla püskürten vakumlu başlığı ile cildi ölü hücrelerden, siyah noktalardan, aşırı yağdan arındırır ve mikro düzeyde soyar. Aynı zamanda cilde hyalüronik asit, peptitler ve antioksidan içerikli solüsyonlar pompalayarak, cildin daha canlı, aydınlık ve genç görünmesini sağlar.

Hydra Facial MD Aşamaları:

Vortex-Eksfoliasyon: Active-4 solüsyon kullanılarak cilt ölü hücrelerden arındırılır, daha sağlıklı bir cilt için derinlemesine temizlenir.

Vortex-Peeling: GlySal serum (glikolik ve salisilik asit karışımı) kullanılarak kabuklanma oluşmadan peeling işlemi yapılır.

Vortex-Ekstraksiyon: Beta-HD solüsyonu kullanılarak, patentli vortex emme teknolojisi ile gözenekler temizlenir.

Vortex-Boost: Cildin problemine göre uygun serumlar kullanılarak ince çizgiler, cilt tonu düzensizlikleri ve lekeler tedavi edilir.

Vortex-Fusion: Antiox+solüsyon cildi besler ve içerdiği antioksidan, peptitler ve hyalüronik asit bileşenleri ile cildi korur.

Hydra Facial kullanım alanları;
– Total cilt bakımı,
– Genişlemiş ve tıkalı gözenek tedavisi,
– Siyah noktaların temizlenmesi,
– Cilt tonu düzensizliklerinin giderilmesi,
– Sebum dengelenmesi (yağlı ciltlerde),
– Cildin nemlenmesi,
– Akne (sivilce) tedavisi,
– Güneş hasarı ve güneş lekelerinin giderilmesi,
– Leke tedavisi,
– Cildin canlanması olarak sayılabilir.

Tedavi amaçlı uygulamalarda, 1 hafta ara ile 4-6 seans ideal bir kürdür. Elde edilen sonuçların korunabilmesi için ayda bir tekrarlanması önerilir.

Bakım amacı ile, daha canlı ve sağlıklı bir cilt için, ayda bir derinlemesine temizlik önerilir.

Hydra Facial uygulaması sonrasında hiçbir özel bakım gerekmez; kişi sosyal yaşamına hemen geri dönebilir, makyaj yapabilir.

Uygulama cildin ihtiyacına göre 20-30 dakika sürer.

Hydra Facial, ciltteki farklı sorunların tedavisine aynı anda çözüm oluşturabilen, FDA (The Food and Drug Administration) onaylı, son derece güvenli, konforlu, acısız ve pratik bir yöntemdir.

Cildi temizlemesi, nemlendirmesi ve beslemesi ile eş zamanlı olarak cilt problemlerini de tedavi etmesi ve cildi tahriş etmemesi tercih nedenidir.

Hollywood yıldızlarının cilt bakım tercihi olması ile dünya medyasında sıklıkla yer alan bu sistem birçok ödül almıştır. Her yıl olduğu gibi, 2015 yılında da “En İyi Cilt Yenileme Cihazı” ödülü Hydra Facial sistemine verilmiştir.

Hydra Facial uygulaması esnasında ve sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz. FDA onaylı son derece güvenli bir sistemdir. Cilt tahrişi gibi istenmeyen bulgularla karşılaşılmaz.

Ağrısız ve acısız bir uygulamadır; makyaj fırçasının yüzünüzde dolaşması gibi bir his yaratır.

Hydra Facial kadın-erkek her cinse, tüm yaş gruplarına, en hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine, her mevsimde uygulanabilir.

Diğer uygulamalarımıza göz atın

Deri Hastalıkları

Vitiligo (Ala Hastalığı)

Ciltteki lokal melanin pigmenti kaybı nedeniyle, düzensiz ve koyu sınırlı, pigmentasyonsuz (pembe-beyaz) alanların gözlendiği bir rahatsızlıktır. Daha çok yüz, dirsek, diz, el, ayak ve genital bölgede görülür. Nedeni tam olarak bilinmemektedir. Koyu tenli kişilerde...

Lazer Uygulamaları

Ben Tedavisiv

Deriye rengini veren pigmenti (melanin) üreten ve “melanosit” diye bilinen hücrelerden köken alan oluşumlardır. Benlerin bazıları doğuştan vardır, bazıları da daha sonraki yıllarda ve herhangi bir yaşta ortaya çıkabilir. Tıpta “Nevüs”, halk arasında “Ben” olarak...

Antiaging / Kırışıklık

Hydra Facial

Sağlıklı cildin kişiyi çok daha güzel gösterdiği herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Bunun sağlanabilmesi için cildin beslenmesi, onarılması ve hasarlardan korunması esastır. Hydra Facial, tüm cilt tiplerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak ve daha sağlıklı bir...

Antiaging / Kırışıklık

Elektrokriyoterapi

Akne ve yara izleri, vücut çatlakları, bazı cilt lekeleri çözümlenmesi zor olan problemlerdir. Bu konularla ilgili yıllardır farklı yöntemler geliştirilmiş ve uygulanmıştır: 1- Lazer tedavileri (Er:YAG, Er:Glass, CO2 lazerler ve bu lazerlerin fraksiyonel formları)...

Antiaging / Kırışıklık

Limelight (IPL)

oğunlaştırılmış Atımlı Işık tedavisidir. Seçilen dokuya uygun dalga boyunda filtre edilmiş ışığın transparan bir cam kılavuz ile cilde iletilmesi esasına dayanır. Deri altında hedefe ulaşan ışık, cilde herhangi bir zarar vermeksizin, tedavisi istenen dokuda ısı...

Antiaging / Kırışıklık, Cilt Bakımı

Mikrodermabrazyon

Mikrodermabrazyon uygulaması, cildin kendini yenileme yetisini harekete geçirmek üzere gerçekleştirilen bir işlemdir. Cilde yüksek basınçla çok küçük alüminyum hidroksit kristalleri püskürtülmesiyle abrazyon yapan, diğer taraftan da vakum etkisiyle cildin üst...